Корабель РФ із краденим українським зерном вийшов з турецького порту

5

6 липня вантажне судно під російським прапором "Жибек Жоли", яке перевозить вкрадене українське зерно, вийшло з турецького північно-західного порту Карасу.

Міністерство закордонних справ України виступило із заявою з цього приводу, інформує UAINFO.org.

"МЗС та міжнародні партнери України засуджують злочинні дії РФ щодо викрадення та вивезення з української території зернових до іноземних країн.

Особливо кричущим випадком стало російське судно "Жібек Жоли", яке намагалося перевезти вкрадене зерно з окупованого Бердянська до турецького порту Карасу.

Читайте також: Російські окупанти вдарили по Дніпропетровщині: влучили по центру села та знищили склад із зерном

Завдяки оперативному втручанню відповідних органів влади України це судно не змогло розвантажити крадене і було затримане. До турецької сторони було направлено запит на арешт судна і вантажу.

Водночас, ігноруючи звернення української сторони, ввечері 6 липня судно було відпущене.

Українська сторона з глибоким розчаруванням сприйняла зазначену інформацію і звертається до турецької сторони з наполегливим проханням провести розслідування зазначеної ситуації і надати вичерпну відповідь на запити відповідних органів влади України, а також усіма засобами запобігти подібними випадкам у майбутньому.

У зв’язку з неприпустимою ситуацією, що склалася, до МЗС України запрошено посла Туреччини в Києві", — сказано в повідомленні МЗС.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube