Комахи та пліснява: як у Росії Mcdonald’s «імпортозамістили». ВІДЕО

6

До назви й логотипу нової мережі фаст-фудів з'явилася купа питань

Після 32 років на ринку РФ, відкриття 850 закладів і отримання всенародного визнання "Макдональдс" йде з російського ринку.

Як йдеться у сюжеті проекту FreeДом, після вимушеного закриття всесвітньо відомої мережі на території РФ кмітливі кремлівські бізнесмени вирішили нажитися на розкрученій франшизі, інформує UAINFO.org.

Нашвидкуруч провели ребрендинг і відкрили мережу "Вкусно и точка".

Але покупці такого гумору і відверто бездарного підходу до ребрендингу не оцінили. До назви нової мережі фаст-фудів з'явилася купа питань. Не менше запитань у росіян і до логотипу нового "макдака", вкраденого, як з'ясувалося, у бренду кормів для тварин. Але все це — ще квіточки.

"Російські імпортзаміщені бургери виявилися приготовлені за старою російською традицією — мало не на лопатах, з протермінованих продуктів і сумнівних напівфабрикатів", — зазначили журналісти.

Читайте також: Російський аналог McDonald's лишився без картоплі фрі

Блогери кажуть, що, найімовірніше, поки що у "Вкусно и точка" використовують старі ресурси, наприклад, булки від "Макдональдса". Цвіль, засмажені у фритюрі комахи і гнилі овочі з першого дня відкриття стали візитівкою "Вкусно и точка".

Як йдеться у сюжеті, новоспечений фаст-фуд виживає завдяки запасам "Макдональдса", які закінчаться вже в кінці липня. Після власникам таки доведеться перейти на 100% імпортозаміщення.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube