Кевін Спейсі остаточно програв суд проти творців «Карткового будиночка»: актор виплатить їм $31 млн

2

Кевін Спейсі остаточно програв суд проти творців "Карткового будиночка": актор виплатить їм $31 млн

Голлівудський актор Кевін Спейс програв апеляцію у Верховному суді округу Лос-Анджелес і тепер зобов'язаний виплатити кіностудії Media Rights Capital (MRC), яка зняла серіал "Картковий будиночок" 31 мільйон доларів за підозри у сексуальних домаганнях. Зазначається, що передбачувані сексуальні домагання відбувалися за лаштунками драми Netflix у Білому домі.

Як пише Variety, Спейсі, який зіграв Френка Андервуда, був виключений із серіалу в шостому сезоні після того, як зіткнувся зі звинуваченнями в сексуальних домаганнях і полюванні на молодих чоловіків, у тому числі на помічника продюсера "Карткового будиночка", який сказав, що Спейсі торкався його. Це спонукало MRC провести розслідування, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Суддя Верховного суду Лос-Анджелеса Мел Ред Рекана підтвердив рішення, раніше винесене арбітром у жовтні 2020 року, яке становило близько 29,5 млн доларів як компенсацію збитків і 1,5 млн доларів як компенсацію витрат і зборів.

Тоді MRC стверджувала, що Спейсі заборгував їм мільйони втраченої вигоди, тому що його неправомірна поведінка змусила їх видалити його з шостого сезону шоу, і компанії довелося скоротити сезон із 13 серій до восьми. Виносячи рішення на користь продюсера, арбітр встановив, що поведінка актора є суттєвим порушенням його угод як актора та угод про виконавче продюсерство.

Раніше цього року адвокати Спейсі спробували скасувати арбітражне рішення у розмірі 31 мільйона доларів, заявивши, що його поведінка є не що інше, як "сексуальні натяки" та "невинну нісенітницю", і не порушує політику MRC щодо боротьби з домаганнями.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube