Капітан збірної України Ярмоленко знову надав допомогу Чернігову

29

Капітан збірної України Ярмоленко знову надав допомогу Чернігову

Нападник "Вест Гема" продовжує активно допомагати своєму рідному регіону.

Нападник збірної України та лондонського "Вест Гема" Андрій Ярмоленко бере активну участь у благодійності для громадян нашої країни, яка третій місяць бореться з російськими окупантами. У своєму Instagram футболіст повідомив, що передав рідному місту Чернігову машину швидкої допомоги та гуманітарний вантаж, інформує UAINFO.org.

"З радістю приєднався до благодійної ініціативи допомогти своїм землякам у Чернігові. Передаю від моєї сім'ї машину швидкої допомоги, а також важливий гуманітарний вантаж: медикаменти, продукти, товари першої необхідності.

Читайте також: Приклад мужності: 14 футболістів і тренери українського клубу вступили до лав ЗСУ

Особливі слова подяки — волонтерам-українцям, які мешкають в Англії. Завдяки їм в Україну вирушать ще дві машини. Все буде Україна! Ми переможемо! Віримо, боремося!",- написав Ярмоленко.

З допомогу волонтерів автомобіль з Лондона доставлять до українського міста, де все необхідне буде передано нужденним жителям.

Раніше Андрій Ярмоленко пожертвував три мільйони гривень для української армії. Крім того, голова Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус повідомляв, що Ярмоленко допоміг українським розвідникам у Чернігові.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube