Камалія розповіла про життя під одним дахом з дітьми Захура від першого шлюбу з росіянкою

6

Камалія і Мохаммад Захур / instagram @kamaliyaofficial

Чоловік української співачки Камалії розповів, як його колишня дружина з Росії ставиться до війни в Україні і чому їхні діти живуть з ним в одному будинку.

За словами Мохаммада Захура, він залишився в хороших відносинах з екс — дружиною, вони можуть обговорити питання щодо спільних дітей — сина Армана і дочки Тетяни. Він зазначив, що вона засуджує війну в Україні, попри те, що живе в країні-агресорі, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

При цьому сама Камалія не спілкується з колишньою свого чоловіка. Вона говорить про те, що на початку їхніх стосунків екс-дружина Захура невтішно про неї відгукувалася, тому їй неприємно з нею спілкуватися. Але з їхніми дітьми вона знайшла спільну мову.

Читайте також: Дружина Сталлоне вперше прокоментувала розлучення з актором

Ми всі разом живемо в одному будинку разом з Танею, з Арманом. З Таніною сім'єю. У Тані двоє дітей. Одній дівчинці 10 років, іншій — 12 років. Мої Арабелла і Мірабелла їм тітки. Ми всі живемо в одному будинку разом з дітьми, разом з іншими родичами. І Таня з Арманом мені допомагають дуже багато. Таня молодша за мене на п'ять років, а Арману зараз 33", — сказала Камалія в інтерв'ю Rostyslove Production.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube