«Кадирівці знають, де ти»: Остапчук розповів, як люди Баскова погрожували скинути на нього ракету

31

"Кадирівці знають, де ти": Остапчук розповів, як люди Баскова погрожували скинути на нього ракету

Український телеведучий Володимир Остапчук розповів про навалу телефонних погроз після того, як він засудив російського співака Миколу Баскова за підтримку війни в Україні. За його словами, люди телефонували та писали з російських номерів, погрожували знайти та вбити.

"Я написав Баскову: "боже, яке кончене" під постом про те, що він підтримує війну. Він заблокував. Після цього мені дзвонить мій помічник, Влад, і каже що на телефон, який у мене в шапці профілю, з російських номерів почали телефонувати просто сотнями з погрозами", – поділився Остапчук в інтерв'ю для програми "Зірковий шлях", пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Невідомі погрожували телеведучому, буцімто кадирівці вже знають його місцерозташування та готуються, щоб скинути на нього ракету.

"Остапчуку п*здець, кадировці вже знають де він, ми його знайдемо", "ми вас вирахували, ми скинемо на вас ракету". При чому, це людина не жартує. Мені досі іноді телефонують російські номери, мабуть злили мій номер. Більше того, вони намагалися зламати мій Instagram", – додав він.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube