Ірина Білик назвала єдину річ, яка вціліла в її будинку після приходу окупантів

16

Ірина Білик назвала єдину річ, яка вціліла в її будинку після приходу окупантів

Популярна українська співачка та композиторка Ірина Білик розповіла, що у її великому будинку під Києвом, де більше місяця жили та "розважалися" окупанти, вцілів лише розкішний дорогий рояль. Всі інші речі зламали, зіпсували чи вкрали.

Одкровеннями артистка поділилася для музею "Голоси Мирних", пише Обозреватель, інформує UAINFO.org

Як зазначила зірка, вона довго не наважувалась розповідати фанатам про те, що в її будинку оселилися загарбники, оскільки їй це здавалося не таким важливим на тлі смертей та фатальних руйнувань в українських містах.

"Я дуже довго не розповідала своїм шанувальникам, що майже місяць у мене жили рашисти. Я вважала, що це не важливо, бо вбивали дітей, убивали людей. А те, що пограбували, зруйнували, розбили, мені здавалося, – це такий мінімум. Я молилася тільки про те, щоб мій будинок залишився цілим, щоб стояли стіни. Коли мені показали, що вони наробили в тому місці, де я пишу пісні… У мене, до речі, гарний дорогий рояль. Він залишився цілим. Я не знаю, що на них подіяло. Можливо, вони бачили статуетки з моїм ім'ям і зрозуміли, що я композитор. Рояль вони не чіпали. Але решта – зламана, зіпсована, зруйнована", – поділилася знаменитість.

У будинку Ірини Білик уцілів лише рояль

Білик згадала, що рано-вранці 24 лютого вона була в шоковому стані і не вірила в початок війни.

"Я прокинулася, тому що няня мого сина кричала: "Іра, почалася війна!" Я не повірила. Перше, що я зробила – пішла у ванну мити голову. Досі не розумію, що це було. Напевно, я просто одразу не повірила в те, що життя моє, моєї родини та багатьох українців назавжди зміниться", – прокоментувала співачка.

Читайте також: Ірина Білик розповіла про "розваги" окупантів у її будинку під Києвом

Уже через кілька годин, коли артистка зібралася з думками та опанувала себе, вона разом із маленьким сином та мінімальною кількістю речей у валізі вирушила на західну Україну.

Зараз Білик не уявляє, як далі житиме в будинку, де варварськи орудували окупанти, але вона вірить у перемогу і сподівається скоріше повернутися додому.

"Перше, що я зроблю після перемоги, приїду додому, накрию стіл і запрошу своїх друзів та колег. Це буде шикарний вечір. Ми просто радітимемо і згадуватимемо все, що з нами сталося. І те, як ми все це витримали", – підсумувала зірка.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube