Іран продав Росії бойові безпілотники «Shahed 129», – ЗМІ

7

Іран продав Росії бойові безпілотники "Shahed 129", – ЗМІ

Військовий вантаж через Астрахань і Волгоград планується доставити на кордон України.

У російських провладних телеграм-каналах повідомляють, що Іран нібито вже поставив Росії ударно-розвідувальні БПЛА "Shahed 129". Це підтверджує і видання "Цензор.НЕТ", інформує UAINFO.org.

Партія іранських дронів відправлена Каспійським морем до Росії. Надалі військовий вантаж через Астрахань і Волгоград планується доставити на кордон України.

Відомо, що основу вантажу складають важкі ударні дрони "Shahed 129". При його розробці були взяті за основу ізраїльський дрон Hermes 450 і американський MQ-1 Predator.

Читайте також: Делегація РФ двічі за останній місяць відвідувала Іран, їй демонстрували бойові безпілотники, – CNN. ВІДЕО

Довжина фюзеляжу "Shahed 129" становить 8 метрів. Розмах крил — 16 метрів. Заявлена бойове навантаження – до 400 кг. Швидкість польоту – до 150 км/год з радіусом — до 200 км. Заявлена дальність польоту до 1700 км. Розробники стверджують, що безпілотник може перебувати в повітрі до 24 годин.

Може озброюватися протитанковими ракетами Sadid-1 (копія ізраїльської Spike-ER) або високоточною плануючою бомбою з осколковою бойовою частиною — Sadid-345.

Додамо, що іранські безпілотники не перевірялися в умовах повномасштабної війни.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube