Інформація сил спротиву Луганщини про понтонну переправу окупантів підтвердилась: тепер біля Яремівки, – Снєгирьов

29

Російські окупанти намагаються звести через річку Сіверський Донець понтонну переправу. Нова спроба окупантів готується у Ізюмському районі Харківської області, в районі населеного пункту Яремівка.

Про це пише співголова ГІ "Права Справа", громадський активіст, воєнний експерт Дмитро Снєгирьов, інформує UAINFO.org.

"За наявною інформацією, в районі населеного пункту Яремівка противник намагається навести понтонну переправу через річку Сіверський Донець", – йдеться у повідомленні Генеральний штаб Збройних сил України.

Село Яремівка знаходиться на правому березі річки Сіверський Донець, вище за течією на відстані 4,5 км розташоване село Синичено, нижче за течією примикає село Пасіка, на протилежному березі розташоване село Студенок. До села примикає невеликий лісовий масив. На протилежному березі річки розташована залізнична станція Яремівка.

У зазначеному районі зафіксовано зосередження спеціальної техніки для наведення понтонно-мостової переправи. Окрім того, російські окупанти перекидають додаткові підрозділи для посилення угруповання військ та активізації наступу.

Варто зауважити, що за інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", була зафіксована передислокація через м. Сватове техніки понтонно-мостового підрозділу російських окупантів.

Читайте також: Поблизу Білогорівки на Луганщині ліквідовано 500 окупантів: координати надали місцеві сили опору

Інформація, отримана місцевими джерелами "Правої Справи", була передана представникам розвідтовариств. Крім того, інформація щодо передислокації понтонної техніки була озвучена Дмитром Снєгирьовим під час прямих етерів на провідних телеканалах України.

Як повідомлялося раніше, на Луганщині ЗСУ знищили понтонні переправи окупантів поблизу с. Серебрянка і с. Білогорівка. Координати понтонних переправ, місць скупчення важкої бронетехніки і особового складу окупантів були надані аналітичним відділом ГІ "Права Справа".

Ці епізоди російсько-української війни наочно засвідчили той факт, що український рух спротиву на окупованих територіях працює плідно й ефективно, незважаючи на складну ситуацію.

Нагадаю, з початку повномасштабного вторгнення станом на ранок 21 травня росія вже втратила у війні проти України приблизно 28 850 солдатів. Найбільші втрати противника за попередню добу, 20 травня спостерігалися на Бахмутському напрямку.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube