Ілона Гвоздьова емоційно висловилася про зрадницю Тетяну Денисову: «Ти просто с*ка»

2

Ілона Гвоздьова емоційно висловилася про зрадницю Тетяну Денисову: "Ти просто с*ка"

Українська хореографиня, переможниця "Танців з зірками" Ілона Гвоздьова обурилася через поведінку колеги танцівниці Тетяни Денисової.

Хореографиня Тетяна Денисова до початку повномасштабної війни працювала в Україні на одному з танцювальних шоу.Щоправда, ще тоді на неї навалився шквал критики, адже тривалий час знаменитість жила у РФ та розважала росіян.

"Я думаю, бл*ха муха, у нас що, своїх кадрів не вистачає? Знову одні і ті ж обличчя. Чому не давати дорогу молодим, перспективним?" – обурилася Ілона Гвоздьова у програмі ЖВЛ, пише ТСН, інформує UAINFO.org.

Утім, Денисова недаремно отримала шквал критики від українців. Коли Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, танцівниця вирішила мовчати про злочини окупантів. Ба більше, вона залишилася жити в Росії.

"Коли ти, бл*ха, повернулася до Росії, сіла знову у крісло судити інше танцювальне шоу, і ти прекрасно розумієш, що тут відбувається з твоїми колегами, друзями, знайомими і взагалі, яка ситуація, ну то ти просто с*ка. Іншого розуміння у мене вже немає", — емоційно висловилася Ілона.

Читайте також: Кривошапко про Денисову, яка ігнорує війну Росії проти України: я розумію, чому вона мовчить

До слова, не лише поведінка колишніх колег здивувала танцівницю. Родичі Ілони нині живуть в Криму. Коли Росія почала обстрілювали українські міста, вона їм про це повідомила. Та рідні не повірили Гвоздьовій. Навіть тоді, коли окупанти зруйнували її власне житло. Тож нині Ілона не спілкуються з родичами.

"Я взагалі ні з ким зараз не спілкуюся. Дуже натягнути стосунки. Навіть коли, я сповістила їх про зруйноване майно наше… Навіть тоді вони мені не повірили. І я просто зрозуміла, що нема чого доводити їм, життя поставе все на свої місця", — поділилася знаменитість.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube