Грузинський бар запровадив «вхідні візи» для росіян: треба засудити війну і сказати «Слава Україні!»

4

Грузинський бар запровадив "вхідні візи" для росіян: треба засудити війну і сказати "Слава Україні!"

Грузинський бар Dedaena Bar в Тбілісі запровадив "візи" для росіян, які бажають відвідати заклад. Для того, щоб потрапити всередину, громадян країни-терориста просять заповнити анкету, в якій необхідно погодитися з пунктами про засудження війни в Україні.

Також в переліку є й тези, що стосуються окупації Грузії. З повною версією анкети можна ознайомитися на сайті бару, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

"Ми виступаємо за рівність і єдність, але маємо бути впевнені, що промиті мізки російських імперіалістів не опиняться в нашому барі", – звернулися автори до росіян.

Перед тим, як потрапити в заклад, кожен росіянин повинен погодитися з тим, що Путін – диктатор і запевнити, що не голосував за нього. Далі в переліку є пункти, що свідчать про засудження війни в Україні, а також окупації українських територій.

Аналогічно бажаючі відвідати бар росіяни повинні підтвердити, що РФ окупувала грузинські міста. Також громадяни Росії мають погодитися з посланням до російського воєнного корабля, а наостанок сказати: "Слава Україні".

Утім, це не все. Нижче в анкеті є перелік правил, яких росіян просять дотримуватися. Зокрема, не розмовляти російською мовою, не пропонувати заплатити рублями, не вступати в політичні дискусії напідпитку і вивчити грузинською мовою слова "Добрий день", "Дякую" тощо.

Для того, щоб кожен відвідувач уважно ознайомився з правилами, грузини додали посеред переліку пунктів, які потрібно відмітити галочкою, фразу "Залиште це поле порожнім, щоб отримати візу".

Рішення власників бару розізлило росіян, тому вони кинулися занижувати закладу рейтинг і критикувати в коментарях Google. Грузинів звинуватили в "русофобії", ненависті до російського народу та поставили низькі бали.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube