Глава МЗС Кулеба: «Цей тиждень був безпрецедентним для українсько-американських відносин»

7

Глава МЗС Кулеба: "Цей тиждень був безпрецедентним для українсько-американських відносин"

Розмова Зеленського і Байдена відбулася за ініціативою американської сторони та в неробочий для США день, підкреслив глава МЗС.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", що "цей тиждень був безпрецедентним для українсько-американських відносин", інформує UAINFO.org.

Читайте також: Бутусов: Надеюсь, президент Украины осознает, что звонок Байдена – это не отпущение грехов

Кулеба зазначив, що розмова Зеленського і Байдена відбулася в неробочий день.

"Попри те, що день неробочий, президент Байден подзвонив президенту Зеленському, щоб підтримати Україну і реформи, які ініціював президент України", — підкреслив Кулеба.

"Президент Байден проінформований про те, що відбувається і що Україна може розраховувати на беззастережну підтримку в цій ситуації. Це дуже чіткий сигнал", — додав він.

Читайте також: Зеленський запросив Байдена відвідати Україну на День Незалежності​​​​​​​

Кулеба підкреслив, що крім розмови президентів України та США Володимира Зеленського і Джо Байдена, відбулися контакти ще низки українських і американських чиновників.

"Цей тиждень був безпрецедентним для українсько-американських відносин. Вперше на моїй пам'яті в хронологічному порядку переговорили: радник з питань національної безпеки президента США і глава Офісу президента України, міністри закордонних справ двох країн, начальники генеральних штабів, міністри оборони двох країн. Квінтесенцією діалогу стала сьогоднішня розмова двох президентів", — сказав Кулеба.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube