Гейміфікація стала великим трендом у беттінг-індустрії

9

Гейміфікація – це процес перетворення якогось рутинного, іноді одноманітного процесу на цікаву і захоплюючу подію. Крупні компанії, які пов’язані з беттінгом, дуже широко використовують цей напрям для того, щоб утримувати існуючих гравців та заволікати нових. Використовуючи ігрову модель для зацікавленості, гейміфікація може застосовуватися у будь-яких напрямах та аспектах життя, не говорячи про беттінг-індустрію, невід’ємною частиною якої вона вже стала.

Гейміфікація у букмекерських конторах

Висока популярність відео ігор сприяла розвитку гейміфікації у різних сферах життя. Адже, гра буває не тільки для відпочинку та веселощів, а ще й може використовуватися як інструмент для залучення людей у різні сфери. Головне – построїти такий сюжет гри, який би сприяв гравцям повертатися до гри знов і знов.

Наприклад, завдяки гейміфікації можна отримати бонуси Betwinner після реєстрації та активного виконання різноманітних завдань. Це створює ігрову атмосферу, піднімає інтерес до гри та ставок. Геймінг – це такий інструмент, завдяки якому у гравців можна підвищувати вдосконалення та бажання приймати участь у якомога більшому різновиді ставок. Букмекери виділяють такі переваги геймінгу:

  • Зростають метрики та пов’язані з ними ставки;

  • Залученість користувачів у беттінговий процес постійно зроста;

  • При використовуванні геймінгу, з’являються додаткові можливості для урізноманітнення процесу беттінга.

Гейміфікація у беттінгу використовується букмекерами. Завдяки їй, спортивні прогнози стають більш цікавими та привабливими. З’являється більше азарту, коли ставки робляться не стандартним способом, а як цікава азартна гра. Азартні ігри – це різновид розваг, який дуже затягує, особливо, коли на кону стоять не прості віртуальні бали, а реальні гроші.

Гейміфікація при залученні гравців онлайн

З чого складається гейміфікація

У гейміфікації існує декілька базових понять, які часто використовуються і які необхідно розуміти. Їх варто розглянути на прикладі гри, де потрібно в один ряд зібрати однакові картинки, щоб вони зникли, а на їх місцях з’явились нові. Кор-геймплей (core з англійської – означає ядро) – це основна частина гри, на яку уходить більшість часу. Мета-геймплей – це різноманітні вставки, які додатково надають вам змогу заробити бонусні бали. У беттінг-іграх основна частина – це коли робляться ставки у слотах (симуляторах ігрових автоматів) або у самій грі. Мета-частина, при цьому, відповідає за статистику цих ставок, їх різноманітність, враховує всі спортивні види, на яких робилися ставки та на яких активностях йшла гра. За такою схемою построєна більша частина ігор.

Беттінг і нове покоління гравців

Раніше, спортивні прогнози були однотипними та доволі скучними. А враховуючи те, що геймінг дуже популярний у наш час серед нового покоління, то він і зовсім почав переманювати гравців на свою сторону, надаючи ті враження, якими не може наділити звичайний процес ставок. Таким чином, гейміфікація у беттінгу стала необхідним фактором сучасного розвитку індустрії. Новітні світові темпи розвитку направлені на перехід у цифровий світ. Вже не одно покоління виросло на відеоіграх та не представляють собі життя без смартфонів та комп’ютерів. Тому і в беттінгу назріла необхідність використання відеоігор, адже в гарну гру хочеться повертатися за тими емоціями, які вона надає.

Способи залучення нових гравців

Кожна беттінг-компанія, яка використовує геймінг у своїй роботі, має за мету залучити якомога більше гравців до своєї платформи. Для цього використовуються різноманітні види винагород, рейтингів, ігрових форм та бонусних програм. Наприклад, складається таблиця рейтингів, та для найбільш активних лідируючих позицій надаються додаткові бонуси та привілеї, що стимулює інших гравців прагнути займати найвищі місця у цьому рейтингу. Також часто використовують форму квестів та невеличких ігор, за проходження яких надаються додаткові привілеї.

Ефективні види гейміфікації та тренди

Наразі, залучення гравців для постачальників та операторів – пріоритетна задача, і просування в цьому напрямку набирає значних обертів. Останнім часом популярності набрали турніри. Завдяки цьому з’явилася велика кількість гейміфікованих версій цього інструменту беттінга. Тут діє два аспекти, які допомагають заволікати значну кількість гравців: можливість спостерігати за власним рейтингом та змагальний елемент.

Також в ігорній справі в трендах зараз соціальний елемент і його необхідність у гейміфікації очевидна. Так, це може бути як стрім з невеликим пулом зі ставок, або гра, яка розрахована на велику кількість гравців, які грають в один і той же час.

Найголовніше у інструментах, які направлені на залучення гравців – це зручна взаємодія із користувачем. Значення не має, чи це будуть різноманітні типи бонусів або турніри. Вирішальний фактор, який вплине на вибір постачальника – це нестандартний зручний функціонал, інтерфейс, який вдало працюватиме на будь-якій платформі, гнучка система винагород для гравців та ефективна сегментація.

Гейміфікація – це дуже вдалий інструмент для того, щоб покращити метрики продукту. Також гейміфікація дуже добре адаптує гравця до будь-якого продукту, а можливість отримувати додаткові бонуси надихає грати більше.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube