Facebook заблокував сторінку, на якій писали про загиблих за Україну

231

Соціальна мережа Facebook заблокувала сторінку "Книга пам'яті полеглих за Україну", автори якої писали про загиблих у війні на Донбасі з 2014 року.

Про це автори проєкту повідомили у Twitter.

"Отримали четверта попередження. Акаунт, з якого публікувався контент, видалений, сторінка перебуває в режимі "unpublished", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Агрессия России и угроза утраты государственности для Украины

Претензії у соцмережі виникли до відео, опублікованого 8 вересня минулого року до дня народження загиблих військових, а саме до фотографії одного з бійців. Наразі сторінка заблокована, автори не мають до неї доступу.

Для особливо допитливих
Твіт за 8 вересня, в якому є відео, в якому є фотографія бійця, за яку сьогодні було заблоковано сторінку проекту, в якому було переопубліковане відео, яке з сьогоднішнього дня є забороненим на ФБ.https://t.co/BzjAIMaD9Q

— Книга пам'яті (@MemoryBookUA) 14 июля 2019 г.

"Ми не видалятимемо та не перевірятимемо на відповідність до яких би то не було вигаданих стандартів жодного із розміщених на нашій Facebook-сторінці текстового чи медійного матеріалів про героїв, загиблих за Україну. Нам немає чого приховувати та ретушувати", – заявили автори проєкту.

Сайт "Книги пам'яті загиблих за Україну" продовжує працювати, як і сторінки проекту в інших соціальних мережах.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram