Екскомандир «Азову» вийшов в лідери на Оболоні

203

Максим Жорін

За результатами соціологічних досліджень, проведених ГО "Національний Моніторинг", на 217 окрузі в Оболонському районі лідирує колишній командир полку "Азов" Максим Жорін. З невеликим відривом він випереджає своїх основних конкурентів – кандидатку від партії "Європейська Солідарність" Людмилу Костенко та представницю "Слуги народу" Мар’яну Безуглу. Про це повідомляє From-UA.

Людмила Костенко

Як показали результати опитування, самовисуванець Максим Жорін набирає 24,4% голосів виборців в Оболонському районі. На друге місце поки виходить Людмила Костенко з 21,4%. За нею з невеликою різницею іде Мар’яна Безугла (20,7%). Видання нагадуэ, що у 2014 році вибори до Верховної Ради на 217 окрузі виграв засновник полку "Азов" Андрій Білецький.

Мар’яна Безугла

Серед політичних партій найвищий рейтинг у "Слуги народу" – 39,8%. На другому місці, з майже втричі нижчими результатами опинилась "Європейська солідарність" (12%). Бар’єр у 5%, згідно із проведеними дослідженнями, долає ще п’ять партій: "Опозиційна платформа – За життя" (8,5%), ВО "Батьківщина" (8,2%), ВО "Свобода" (7,4%), партія "Голос" (6,3%) та "Партія Шарія" (5,6%) – пише From-UA.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

From-UA