Два села на Луганщині «псують росіянам звітність», – Гайдай

5

Два села на Луганщині "псують росіянам звітність", – Гайдай

Два села на Луганщині залишаються підконтрольними уряду України. Саме це не дає спокою росіянам, які мають наказ обов'язково вийти на адмінкордон Луганщини.

Як повідомляє голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, є населені пункти, звідки росіян уже вибивали по кілька разів – вони не зупиняються та зазнають втрат. За вчора ворогом завдано двох авіаударів, по населених пунктах влучили чотири ракети. Зафіксовано три масовані артилерійські обстріли, чотири рази територію було обстріляно мінометами, інформує UAINFO.org з посиланням на Корреспондент.net.

Читайте також: Небоєздатні солдати з високими зарплатами: Росія набирає батальйони добровольців на війну з Україною, – ISW

"Два села в Луганській області залишаються підконтрольними уряду України. Саме це не дає спокою росіянам, у яких є наказ обов'язково вийти на адмінкордон Луганщини. Вони неодноразово звітували про виконання завдання, можливо, отримували відповідні нагороди, але подолати кілька кілометрів, що залишилися, так і не можуть", — пише Гайдай.

"Одне із сіл уже кілька разів було захоплене окупантом, але наші військові щоразу відкидали ворога на колишні позиції. Втім, противник не зупиняється — повертається і зазнає чергових втрат", — зауважує голова Луганської ОВА.

Він повідомляє деякі подробиці безуспішних пересувань росіян.

Читайте також: Окупанти доставляють боєприпаси одразу на передову: бояться зберігати їх на складах, – Гайдай

"Зокрема, 16 липня росіяни намагалися просунутися у напрямку до Верхньокам'янки, проте отримали гідний опір, відійшли, а потім недорахувалися особового складу. Ще одна спроба атакувати оборонні редути ЗСУ була організована ворогом поблизу Білогорівки, але теж була відбита, артилерійськими обстрілами окупанти продовжують знищувати будинки громадян. Їм байдуже, чи буде життя в цих населених пунктах. Їхнє пропагандистське телебачення майже не знімає сюжетів зі знищених сіл, наприклад, Попаснянської та Гірської громад. Тому що хизуватися там нічим. Росіяни перетворили їх на попіл", — констатує глава ОВА.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube