Дружина мертвого окупанта поскаржилася, що її «кинули» на виплати, а труна була замалою

7

Дружина загиблого в Україні російського окупанта, кулеметника Максима Мещерякова Даша поскаржилася, що держава досі не виплатила їй обіцяну 5-мільйонну допомогу.

Про це йдеться в матеріалі Нової газети "Могила в першому ряду", інформує UAINFO.org.

Мещеряков служив в армії, рік працював в ОМОНі, потім працював на різних підприємствах водієм.

Після п'яти років такої роботи Мещеряков розлучився зі своєю дружиною. У подружжя є син.

"Ну як чому (розлучилися — ред.). Сварки, скандали… він після розлучення поїхав в Серпухово тимчасово. Там бабуся у нього залишилася. Потім вирішив, що, раз він нібито без сім'ї, поїде туди (в Україну), щоб заробити. Пішов у військкомат. Мабуть, не один раз туди ходив, я так розумію, а протягом усього березня. Ось як добровольців дозволили залучати", — пояснює дружина.

Коли Даша все-таки побачила чоловіка, той зізнався, що йде в окупанти.

"А про дитину ти подумав? Йому два роки. А якщо щось піде не так? Тебе ранять якось невдало? Або взагалі тобі не платитимуть?… Посмертно Максиму прийшло 75 тисяч. Але ці гроші на його рахунку, я їх поки зняти не можу. Контракт він уклав 14 квітня, помер — 12 травня. Тобто йому не вистачило двох днів до рівного місяця."- згадує росіянка.

Читайте також: На Дніпропетровщині російські окупанти з танка обстріляли українських комбайнерів, які збирали врожай

На Донбасі окупант підірвався на фугасній бомбі під час руху в автоколоні з 30 машин. Але дружині повідомив вже з Ростова, що отримав кульове поранення в спину.

"Знаю тільки, що та машина, яка підірвалася, спочатку підірвалася один раз, її відкинуло, і потім вона підірвалася на другому фугасі", — заявила героїня.

У лікарні окупант і помер. Похорон, за словами жінки, організувала сама Влада: "Його поховали у військовій формі, з прапорами, з салютом. Ось для чого вся ця показуха була потрібна?… Максим на себе не схожий, труна йому виявилась трошки замалою".

Пізніше росіянка дізналася від влади, що в контракті Максима як добровольця страховка від держави не передбачається, тому військова пенсія по втраті годувальника для сина не передбачена.

"Ви хочете сказати, що ви відправили людину на "спецоперацію" і не застрахували її?" Військовий комісаріат кидає трубки. Або каже: "Він сам туди пішов", — переказує розмову жінка.

Росіянка додала, що її чоловік хотів просто нібито підзаробити на війні.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube