«Друга армія світу» запускає дрони, прив’язуючи на спінінг: щоб не перехопили ЗСУ. ВІДЕО

4

"Друга армія світу" запускає дрони, прив'язуючи на спінінг: щоб не перехопили ЗСУ. ВІДЕО

Російські окупанти запускають дрони, попередньо прив'язавши їх до вудочки. Так вони намагаються вберегти квадрокоптери від перехоплення ЗСУ.

Відповідне відео оприлюднив український журналіст, військовий кореспондент Андрій Цаплієнко в Telegram, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Росіяни, керуючись своєю ж приказкою: "голь на выдумки хитра" вигадали "протиугінну систему" для дронів. На кадрах видно, як вони прив'язують апарат до вудочки. При цьому волосінь відкушують просто зубами.

За словами окупантів, це робиться для того, щоб не втратити зв'язок із квадрокоптером, оскільки працюють "глушники" ЗСУ.

Читайте також: "Треба лише GPS за доларів 10": Царьов заявив, що Росія може сама виготовляти HIMARS

На відео показано, як дрон піднявся в небо, зробив кілька кіл, та повернувся. При цьому окупант, який змотував волосінь, не встигав за швидкістю дрона і кілька разів заплутався в ній.

"Ось така нехитра протиугінна система. Квадрокоптер таки штука дорога і досить рідкісна. Як тобі таке, Ілоне Маск?" – говорить один з окупантів, який є автором відео.

Зазначимо, що станом на 28 липня окупанти втратили у війні з Україною 732 безпілотники. Схоже, що вудочки не дуже допомагають.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube