Друг Путіна Ротенберг відмовився брати участь у «відбудові» Антонівського мосту в Херсоні

4

Друг Путіна Ротенберг відмовився брати участь у "відбудові" Антонівського мосту в Херсоні

Російський мільярдер Аркадій Ротенберг, який є близьким соратником глави РФ Володимира Путіна, не планує брати участі у відновленні Антонівського мосту в Херсоні. Бізнесмен не отримував "запрошень" приєднатися до ремонту підбитої ЗСУ переправи.

Про це заявив його представник у коментарі російському виданню "РБК", пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Хоча раніше віцепрем'єр РФ Марат Хуснуллін оголосив, що відновленням займуться фахівці компанії, яка будувала Кримський міст.

Читайте також: Війська РФ встановили віддзеркалювачі вздовж Антонівського мосту, щоб уберегтися від ударів ЗСУ – ISW

"Ми знайшли і базу, і людей, хто в цьому розбирається. Надіслали найкращу мостобудівну компанію в країні, яка будувала найбільшу кількість мостів – і найскладніших. Це та сама компанія, що зводила наш Кримський міст", – стверджував чиновник.

Відомо, що генеральним підрядником будівництва Кримського мосту була компанія Ротенберга "Стройгазмонтаж". Причому для його будівництва мільярдер створив дочірню структуру – "СГМ-Мост".

Читайте також: Окупанти зняли пропагандистське відео з переправою вздовж Антонівського мосту

У червні 2019 року друг Путіна став прямим власником "СГМ-Мост" і продав "Стройгазмонтаж". Покупцем компанії росЗМІ називали "Газбудпром" – єдиного підрядника "Газпрому". Пізніше "Газбудпром" об'єднав у собі всі будівельні активи ПАТ "Газпром": "Стройгазмонтаж", "Стройгазконсалтинг" (СГК), "Стройтранснефтегаз" (СТНГ) и "Газпром автоматизация".

Антонівський міст є єдиним у тимчасово захопленому російськими окупантами Херсоні автомобільним мостом через Дніпро. Він поєднує адміністративний центр регіону з містом Олешки. Загальна довжина переправи становить близько 1,4 км, а ширина – 25 м.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube