Доки світ згадує жертв війни, РФ готується до танців на кістках у Маріуполі, – Єнін

26

Доки світ згадує жертв війни, РФ готується до танців на кістках у Маріуполі, – Єнін

Перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін висловився щодо можливого параду в Маріуполі та можливі диверсії 8-9 травня.

В ефірі всеукраїнського телемарафону Єнін зазначив, що підрозділи системи МВС докладають усіх зусиль для забезпечення безпеки громадян, особливо в період свят, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Читайте також: Втрати окупантів через опір "Азовсталі" зривають плани РФ на Донбасі – розвідка Британії

"Для забезпечення публічної безпеки будуть залучені понад 5 тисяч правоохоронців по всій країні. Ми отримуємо інформацію про цілком імовірні обстріли мирних територій, а тому прошу жителів України не нехтувати сигналами повітряної тривоги. Символічні дати для рф, як червоне для бика, доки весь цивілізований світ згадує жертв війни, росія готується до танців на кістках у Маріуполі. 9 травня для росії не день перемоги, а день великої ганьби", — зазначив Євгеній Єнін.

Перший заступник міністра уточнив, що потенційних диверсантів виявляють кожного дня.

Читайте також: "Насмішка над Женевською конвенцією": в ОП прокоментували "парад полонених" у Маріуполі 9 травня

"Буквально сьогодні було затримано одного з колаборантів, який під час тимчасової окупації території Київської області наводив ворога на місця накопичення стратегічних запасів та помешкання учасників АТО/ООС", — розповів перший заступник очільника МВС.

Євгеній Єнін окремо подякував усім свідомим громадянам за співпрацю з правоохоронними органами.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube