«Добрый Cola» та «Rich тоник»: у Росії вигадали назви для напоїв, які замінять Coca-Cola

4

"Добрый Cola" та "Rich тоник": у Росії вигадали назви для напоїв, які замінять Coca-Cola

Напоям Coca-Cola у Росії проведуть ребрендинг. Сама Coca-Cola називатиметься "Добрий Cola", Fanta – "Добрий Orange", а Schweppes – "Rich тонік". Sprite зникне. Усі напої вироблятиме компанія "Мултон" (експідрозділ російської Coca-Cola).

Російський екс-підрозділ Coca-Cola вже подав заявку до Роспатенту на нову марку. Про це стало відомо Telegram-каналу Mash. По суті напої будуть виробляти під брендом "Добрый" – під ним уже давно продають сік та інші напої, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

"Заморське слово "кока" стало російським "добрий". У лінійці будуть: "Добрый Cola" – незабутня класика. "Добрый Orange" – колишня Fanta. На жаль, Sprite не замінять – напій і до того не користувався попитом. смаки: Dushes, Cherry, Lemonade, Mango та Sib Travy. А Schweppes перетвориться на "Rich тоник", – зазначає Mash.Виготовлятимуть усі напої в Росії. Перші продукти планують випустити на ринок восени 2022 року.

Читайте також: В Росії почали підробляти напій Coca-Cola

Раніше дистриб'ютор Coca-Cola в Росії – компанія Coca-Cola HBC (Coca-Cola Hellenic) оголосила, що більше не вироблятиме і продаватиме Coca-Cola в РФ. У Росії працює 10 заводів компанії. Зокрема, у Москві, Московській області, Санкт-Петербурзі, Самарі, Єкатеринбурзі, Ростовській області, Новосибірську, Красноярську та Владивостоці.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube