Дмитро Снєгирьов: Найближча перспектива – посилення боїв у районі Бахмута та Слов’янська на півночі Донецької області

8

Дмитро Снєгирьов: Найближча перспектива – посилення боїв у районі Бахмута та Слов’янська на півночі Донецької області

У неділю, 3 липня, російські окупанти заявили, що захопили всю територію Луганської області. Включно з Лисичанськом. Варто зазначити, що ця інформація не відповідає дійсності. Наразі тривають бої біля населених пунктів Білогорівка та Новокостянтинівка.

Про це пише співголова ГІ "Права Справа", громадський активіст, воєнний експерт Дмитро Снєгирьов, інформує UAINFO.org.

Утім, я не виключаю можливого сценарію окупації всієї території Луганської області. На мою думку, після захоплення Луганської області росіяни готуються до окупації Донецької області. Найближча перспектива – посилення боїв у районі Бахмута та Слов’янська на півночі Донецької області. Той самий Слов’янськ днями потрапив під потужний обстріл.

Читайте також: Британська розвідка спрогнозувала характер боїв за Донецьку область

За літній період росіяни всіма силами намагатимуться вирішити поставлене путіним завдання – вихід на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей. І навряд чи обмежаться лише Луганщиною – як проміжним варіантом досягнення політичних цілей так званої "спеціальної військової операції". Паралельно із заняттям Лисичанська, противник виходить на трасу Лисичанськ-Бахмут, в районі Сіверська. Де також буде дуже гаряче. Мета окупантів на даний момент – подальший тиск на українську оборону вже на Донеччині. Саме туди зараз переміститься центр військового протистояння.

Якщо окупантам вдасться вийти на адмінкордон Донецької та Луганської областей, росія спробує легалізувати свою присутність там шляхом псевдореферендумів. Після цього не виключене поглинання квазіреспублік росією.

Читайте також: NYT: Росія може спробувати створити нову "кишеню" навколо Слов’янська і Краматорська

У Луганську наразі працює комісія з росії. Не виключено, що підготовка до проведення псевдореферендуму вже почалася.

Не виключаю збільшення ракетних обстрілів з боку росії – на тлі збільшення постачання в Україну військово-технічної допомоги з боку союзників (насамперед США, інших країн НАТО).

Продовжуватиметься блокада росіянами портів України, насамперед Одеси та Миколаєва – з метою спровокувати штучну продовольчу кризу. Шантаж країн Європи відключенням газу також продовжиться – з метою спровокувати вже енергетичну кризу.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube