Диверсанти в Києві готували теракти на території Михайлівського собору – Єнін

23

Диверсанти в Києві готували теракти на території Михайлівського собору – Єнін

Більшість російських диверсійних груп були закинуті на територію України і зокрема Києва завчасно. Деякі з них готувалися до вчинення терактів на території Михайлівського собору і поблизу об'єктів, які мають критичне військове значення, розповів в інтерв’ю НВ перший заступник голови МВС Євгеній Єнін, пише ZN.UA, інформує UAINFO.org.

«Не можу сказати, що є якийсь типовий портрет представника диверсійно-розвідувальної групи, але часто-густо це молоді люди, які заїхали і орендували квартири ще за місяць, за два до початку російської агресії. Вони вели досить специфічний спосіб життя, не спілкувалися з місцевим населенням, не працювали, переважно сиділи вдома», — повідомив він.

Єнін розповів, що деякі ДРГ налічували до 20 людей та відкрито вступали в бій, але були і ДРГ складом 2-3 людини, які власне і займались підготовкою терактів.

Читайте також: СБУ знешкодила ДРГ, яка планувала збити пасажирський літак та звинуватити в цьому Україну

«У перші дні ми часто ідентифікували ДРГ за допомогою радіоперехоплення. Вони банально носилися із російськими сім-картками, які чітко висвічувалися і у відповідні райони направлялися наші оперативно-бойові групи», — розкрив деякі деталі зам голови МВС.

На сьогоднішній день затримано майже 800 осіб з підозрою до їхньої причетності до диверсійно-розвідувальної діяльності.

Водночас зараз активність ДРГ дещо зменшилась, хоча іноді в Київській області ще здаються поодинокі представники, які кажуть, що «заблукали».

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube