«Діду, прийми пігулки»: росіяни «послали» Зюганова, який закликав до загальної мобілізації у Росії

3

Геннадій Зюганов

Головний комуніст Державної думи РФ Геннадій Зюганов заявив, що Росія бере участь не в "спецоперації", а у війні, і закликав запровадити загальну мобілізацію. Росіяни відповіли йому докорами та нецензурною лексикою.

Головний комуніст Державної думи РФ Геннадій Зюганов заявив, що Росія бере участь не в "спецоперації", а у війні, і закликав запровадити загальну мобілізацію. Росіяни відповіли йому докорами та нецензурною лексикою, інформує UAINFO.org з посиланням на Obozrevatel.

Так, гучну заяву Зюганов озвучив, виступаючи на першому пленарному засіданні осінньої сесії Держдуми. Про це пишуть пропагандистські ЗМІ.

Він сказав, що обставини "дуже складні", а ситуація на фронті змінилася "докорінно".

Читайте також: США та союзники обговорюють можливість передачі Україні літаків і ППО, – FT

"Війна і спецоперація відрізняються. Спецоперацію оголосив, і ви можете припинити. Війну ви не можете припинити, навіть якщо вам захочеться. Вам доведеться йти до кінця. У неї є два результати: або перемога, або поразка", – видав він, супроводжуючи заяву українофобськими висловлюваннями.

Проте росіяни ідею про мобілізацію не оцінили та накинулися на Зюганова. "Діду, пігулки випий", "Відправляй дітей своїх, а молодим дай пожити", "Правильно, зеки та бомжі закінчуються", "Ось сам і йди", "На концерт до Кобзона його", "Ну все, наговорив на статтю" , "Так все ж за планом, без паніки", "Всіх чиновників на фронт, якщо їм потрібна "могилізація", – написали в коментарях.

Більшість користувачів мережі взагалі не соромилися і "послали" Зюганова, не виявивши ні найменшого бажання їхати воювати в чужу країну.

Читайте також: Жданов: Окупанти на Луганщині пакують речі

Росіяни "вибухнули" через слова Зюганова. Джерело: скріншот

Зюганова закликали першим іти на фронт. Джерело: скріншот

Комуніста "послали" в мережі. Джерело: скріншот

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube