Депутат Держдуми РФ пригрозив мобілізацією онукам Алли Пугачової за її «колабораціонізм»

9

Депутат Держдуми РФ пригрозив мобілізацією онукам Алли Пугачової за її "колабораціонізм"

Депутат Держдуми РФ Роман Худяков вирішив відомстити естрадній співачці Аллі Пугачовій за засудження війни в Україні і пригрозив мобілізацією внукам примадонни – Дені Бойсарову та Микиті Преснякову. Одіозний політик заявив, що "еліта закінчилася" і обидва юнаки мають вбивати українців за злочинну ідеологію Кремля.

На випадок, якщо вони захочуть ухилитися від служби, Худяков нагадав про міжнародний розшук. Відповідний допис неочікувано з'явився в його Telegram-каналі, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

За словами депутата, 24-річний Бойсаров має потрібну військово-облікову спеціальність, закінчив кадетський корпус, добре стріляє з карабіна та навчений рукопашному бою. Через це він нібито має отримати повістку і вирушити помирати в Україну.

31-річний Микита Пресняков, вважає Худяков, може стати рядовим офіцером. "Він ще нещодавно влаштовував вечірки в замку Галкіна. Військовий комісаріат цілком може і туди з повісткою прийти", – пригрозив росіянин.

Читайте також: "Мошонку вона йому вже відрізала": Арестович прокоментував бунт Пугачової проти Путіна

Політик істерично заявив, що чоловіки з "простих" сімей не повинні служити замість "еліти", тому внуки Алли Борисівни можуть також стати окупантами.

"Повістки повинні бути вручені всім, хто підпадає під часткову мобілізацію – без винятку. За внуків Пугачової, яка виступила колабораціоністом, хто служити піде?! Хлопці з "простих" сімей? Так не вийде!" – заявив Худяков.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube