Данілов назвав співвідношення втрат України та Росії в ході контрнаступу ЗСУ. ВІДЕО

4

За законами війни втрати сторони, яка веде наступ, значно більші, ніж при обороні, однак вийшло рівно навпаки.

Під час контрнаступу ЗСУ російські окупанти зазнають значно більших втрат, ніж українські військові, навіть попри те, що вони перебувають у більш зручних позиціях, оскільки захищаються.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в ефірі "24 каналу", інформує UAINFO.org.

"Я можу сказати, що втрати противника по відношенню до наших саме в цей період становлять 1 до 9 або 1 до 10. Тобто, на одного нашого загиблого, на жаль, воїна припадає 9-10 загиблих рашистів, які вдерлися на нашу землю", – сказав Данілов.

Він зазначив, що за законами війни втрати сторони, яка веде наступ, значно більші, ніж при обороні. Однак враховуючи те, як діють українські військові, вийшло рівно навпаки.

Читайте також: Кремль закладає допустимі втрати близько 200 тис. убитими: у РФ опублікували інформацію про кількість загиблих в Україні

"Ми ламаємо стереотипи не тільки у військовій справі. Ми ламаємо багато стереотипів і для країн НАТО, наших партнерів. Вони приємно здивовані якістю роботи наших військових, наших цивільних, нашого суспільства", – сказав Данілов.

Секретар РНБО також висловив переконання, що далеко не кожна країна здатна на те, що зробила Україна, і нагадав, що в історії війн є багато випадків, коли вони просто складали зброю.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube