«Чому Путін це робить?» Екснаречена Кличка Панеттьєрі розповіла, як їхня донька переживає війну

9

"Чому Путін це робить?" Екснаречена Кличка Панеттьєрі розповіла, як їхня донька переживає війну

Колишня наречена відомого українського боксера Володимира Кличка, популярна американська актриса Хайден Панеттьєрі розповіла, що їхня спільна донька Кайя-Євдокія, яка до повномасштабного вторгнення РФ в Україну жила з батьком та бабусею у Києві, дуже переживає через війну на Батьківщині. Семирічна дівчинка ставила мамі одне й те саме питання: "Навіщо Путін це робить?"

Про це кінозірка повідомила в інтерв'ю журналу People, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Вона також розповіла про свій благодійний фонд, створений у березні цього року для допомоги українським військовим.

За словами Панеттьєрі, донька росла в коханні та турботі, тому зараз є дуже світлою та доброю дитиною. Пояснювати їй, що відбувається в Україні, де вона провела більшу частину свого життя, виявилося непростим завданням для 32-річної мами.

"Те, з чим вона має справу і через що ми всі зараз проходимо щодо України, справді дуже важко. У мене була з нею розмова, і єдине питання, яке в неї було: "Навіщо Путін це робить?" Це роздирає мені душу" , – поділилася актриса

Наразі дівчинка перебуває з Панеттьєрі у безпечному місці, проте, як можна зрозуміти зі слів колишньої нареченої Кличка, вони з дочкою постійно змінюють локацію.

Читайте також: Екснаречена Кличка Панеттьєрі вперше зізналася в залежності від наркотиків та алкоголю: я не хотіла бачити свою доньку

"Нам пощастило, що ми можемо багато подорожувати. Вона щаслива дитина, відкрита величезному світу. І у неї більше любові, ніж у когось, кого я коли-небудь зустрічала", – відзначила знаменитість.

Також актриса додала, що регулярно спілкується із боксером, з яким у неї, незважаючи на розставання, збереглися теплі дружні стосунки. Коли в Україні почалася злочинна війна, Панеттьєрі одразу ж прийняла рішення допомагати країні, в якій росла її донька і живе колишній коханий.

"Кожна копійка з фонду Hoplon International йде прямо на передову. І Володимир, і я працюємо пліч-о-пліч. Він та Віталій Кличко на землі борються за свою країну. Щоразу, коли я чую його голос або отримую повідомлення від нього, це таке полегшення", – зізналася артистка.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube