Чим може відповісти Путін після краху на Харківщині: оцінка експерта

2

Чим може відповісти Путін після краху на Харківщині: оцінка експерта

Росія готується відповісти на успішний контрнаступ ЗСУ в Харківській області. Це можуть бути як тактичні дії на фронті та, безперечно, Путін буде намагатися завдавати шкоди цивільній інфраструктурі України.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів директор New Geopolitics Research Network Михайло Самусь, інформує UAINFO.org.

"Вони, звісно, готують кроки у відповідь. Це можуть бути якісь тактичні контрнаступальні дії. Можна очікувати їхні спроби сформувати угруповання і повернути якусь частину Харківської області суто заради пропагандистського ефекту. Але, знову ж, Оскіл як географічна перешкода дуже стабілізує фронт і дуже вигідний українцям", — розповів Самусь.

Він пояснює, що ця річка стабілізує фронт якраз в українських інтересах.

Читайте також: Ганебна поразка РФ на Харківщині переконала США, що Україна може перемогти – Піонтковський

"Можливо, росіяни спробують не допустити краху херсонського угруповання, намагаючись у якийсь спосіб докинути туди підкріплення, будувати переправи. Але це все буде грати проти них", — каже Самусь.

Тобто, окупанти просто будуть заганяти в цю пастку ще більше своїх військ і дозволять українцям знищити ще більше росіян, їхньої техніки і забрати "трофеї".

"Те, що Путін буде намагатися завдавати шкоди нашій цивільній інфраструктурі — це однозначно. А з військової точки зору в нього немає великого вибору", — впевнений експерт.

Читайте також: Контрнаступ ЗСУ на Харківщині завдав військам РФ найбільшої поразки з часів Другої світової війни – Daily Mail

За його словами, на Донбасі фронт стабілізований — він "б'ється головою об стінку", на Харківському напрямку річка Оскіл стабілізує, а в Херсоні росіяни в глухому куті.

"Запорізький напрямок зараз виглядає як найбільш нестабільний. Тому Путін може вдатися до більш активних дій і там можуть бути спроби росіян піти в наступ. Водночас, я думаю, українська армія також може мати свої плани на цьому напрямку", — підсумував Самусь.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube