«Чикатило поки не спійманий»: Борис Акунін порівняв Путіна з маніяком

6

Фото: Associated Press

Письменник відреагував на обстріл росіянами Вінниці, де загинули понад два десятки людей, серед яких – троє дітей.

Відомий письменник із Росії Борис Акунін розповів, що почувається наче братом серійного вбивці, ґвалтівника Андрія Чикатило. Так Акунін порівняв дії президента РФ Володимири Путіна з одним із найвідоміших радянських маніяків і описав свою реакцію на звірства вчинені в Україні.

"Брат Чикатило. Приблизно так я – як, мабуть, багато хто з нас – себе всі ці місяці відчуваю. Особисто я нікого не вбивав, не ґвалтував, не мучив, але ці жахливі злочини скоїв член моєї родини. Тому так важко, навіть неможливо спілкуватися з жертвами та їхніми родичами. Ти блієш якісь співчутливі слова, співчуваєш, готовий платити компенсації, які будуть покладені на твою моторошну родину за цивільними позовами, але дивитись у вічі сил немає. У них читається: як же ти з цим виродком виріс, чому не зупинив чи взагалі не придушив у колисці?", — написав Акунін на своїй сторінці у Facebook, прикріпивши до тексту фото руйнувань та жертв російських обстрілів Вінниці, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Эйдман: В ближайшее время мы увидим продолжение международной операции "обезвредить маньяка в Кремле"

Письменник зазначив, що маніяка, ще досі ніхто не зупинив і зробити це зможуть, ймовірно, лише "члени його сім'ї".

"При цьому Чикатило поки не спійманий – яке там. Він продовжує звіряти, вбивати дітей і жінок. І таке відчуття, що крім тебе самого ніхто його знешкодити не зможе. А доти так і доведеться ховати очі", – підсумував літератор.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube