Чи є у Путіна двійники? Відповідає психолог та експерт з невербальної комунікації

3

Психолог та експерт із питань невербальної комунікації Валентин Кім вважає, що російському диктатору Володимиру Путіну безпечніше не мати двійників (Фото:REUTERS/Maxim Shemetov)

Психолог та експерт із питань невербальної комунікації Валентин Кім розповів, чи є двійники у російського диктатора Володимира Путіна, пише НВ, інформує UAINFO.org.

«Тут найголовніше навіть не те, хто буде замість Путіна, а що ніхто не здогадається, що ця людина не є Путіним. Тобто тоді ми маємо справу з ідентичною людиною. Які складові ідентичності в даному випадку мають значення? По-перше, це статика, тобто якісь статичні ознаки. Людина має бути приблизно такого ж віку на вигляд. Людина має бути такого ж зросту, і тут уже складніше. Людина має так само виглядати, тобто має бути ідентична Путіну, тут має бути дійсно сам двійник, і тут уже починаються складнощі», — розповів Кім в ефірі Радіо НВ.

Читайте також: "Навіть зріст різний". Буданов розповів про двійників Путіна

За його словами, двійника складно знайти, зокрема, через те, що ніхто не має здогадатися, що двійники існують.

«А це означає, що цю людину, по-перше, потім треба [залишити] в якійсь „бульбашці“, тобто ніхто не має здогадатися, що ця людина існує. Навіть ясно собі це уявляти», — наголосив психолог.

За словами Кіма, людина, «що її функція — раз на рік або добре, раз на місяць представляти Путіна в якихось ситуаціях», — повинна розуміти, що вона — витратний матеріал і її можуть ліквідувати замість Путіна, «аби Путін залишився живий чи просто не напружувався».

«Чи відчуття цієї людини будуть впливати на те, як вона поводитиметься? Звичайно, ця людина буде кожен свій вихід до людей сприймати як останній, тому що вона розуміє, що її використовують для того, аби в разі чого не постраждав Путін. Тобто це смертник. І це має бути не лише людина дуже схожа, а ідеологічно настільки натаскана на свою роль, на готовність померти, що це дуже складно», — пояснив психолог.

Читайте також: Путін помре у своєму кабінеті наприкінці літа: російський екстрасенс приголомшив прогнозом щодо смерті диктатора

Він додав, що у людини з часом змінюється статура, обличчя, характер висловів, багато інших індивідуальних характеристик і двійник має відповідати не лише нинішньому вигляду, а й вигляду через рік, два чи п’ять.

«Хтось має дослідити не просто як буде змінюватися моє тіло, а як змінюватиметься тіло Путіна. Мене постійно мають під це підганяти. І тоді тут постає питання: скажіть, будь ласка, а в якому віці ми маємо викрасти таку людину, забрати її з суспільства, з родини, з кола друзів і помістити в цю „бульбашку“? Скільки має бути років людині, аби вона перестала існувати для суспільства?» — сказав Кім.

За його словами, це питання «ставить хрест» на ідеї двійників.

Психолог також вважає, що наявність двійника може становити небезпеку для самого Путіна, оскільки комусь з його оточення може бути вигідно прибрати його, залишивши замість нього двійника.

«Залишити ляльку, яка просто виконуватиме будь-які накази, прикриваючись цією лялькою. І в даному випадку сам Путін не зацікавлений у тому, щоби двійники існували. Тому що це питання не його безпеки, це питання його небезпеки», — зазначив Кім.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube