Чемпіонка світу Магучіх не хоче «змагатися із вбивцями»

5

Чемпіонка світу Магучіх не хоче "змагатися із вбивцями"

Бронзова призерка Олімпійських ігор і чинна чемпіонка світу в приміщенні у стрибках у висоту Ярослава Магучіх назвала російських спортсменів убивцями, тому що вони підтримують криваву політику свого президента.

Українка рада, що спортсменів із РФ не допустили до чемпіонату світу з легкої атлетики-2022, який стартував 15 липня в Юджині, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

В розмові з виданням Dagbladet Магучіх зауважила, що після 24 лютого у неї не може бути гарних стосунків із російськими легкоатлетами, які боягузливо мовчали, поки вбивали українців. А дехто підтримав цю жахливу війну.

Читайте також: "Ці люди ідіоти": Цуренко обурює, що росіяни радіють, коли вмирають українці

"Того дня все змінилося. Я не хочу змагатися з убивцями. Насправді росіяни – вбивці. Багато спортсменів підтримують війну, а мені пишуть, що я не розумію, що відбувається", – сказала Ярослава на Юджині.

"Коли почалася війна, багато українських спортсменів написали в Instagram про те, що сталося. Ніхто з російських атлетів не запитав: "Як справи?" Натомість вони пишуть, мовляв, "це не наша проблема". Деякі з них навіть підтримали війну", – обурена Магучіх.

Читайте також: "Як взагалі Земля носить цих мразей?" Ольгу Харлан приголомшила розмова рашиста з батьком

За словами Ярослави, олімпійська чемпіонка зі стрибків у висоту росіянка Марія Ласіцкене довго мовчала, але пізніше сказала, що їй було надто соромно дивитися на українок.

"Але якщо бути до кінця чесними, ми теж не хочемо дивитися їй у вічі. Українці вмирають через Росію. Це не тільки через Путіна, а й через солдатів. З українськими жінками відбувається багато жахливих речей", – розповіла Магучіх.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube