«Чекаємо на предметну розмову з Європолом»: Данілов відреагував на заяви про «контрабанду зброї з України»

7

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов планує обговорити із представниками Європолу заяви про нібито випадки контрабанди зброї з України.

Про це Данілов повідомив у Twitter, інформує UAINFO.org.

"Очікуємо предметну розмову з офіційними представниками Європолу – з фактами і доказами щодо заяв про існуючі начебто випадки "торгівлі зброєю та військовими товарами на чорному ринку" з України. Максимально зацікавлені у швидкому обміні інформацією й миттєвому реагуванні", – написав він.

Секретар РНБО звернув увагу, що публікація про "контрабанду зброї" у західних ЗМІ співпала у часі з розгортанням масштабної інформаційної спецоперації Росії "MakZim" з дискредитації України, яка має меті припинити постачання зброї від союзників.

Читайте також:

Данілов підкреслив, що операція проводиться саме в той період, коли "намічаються якісні зміни в ході війни на користь ЗСУ – саме за рахунок надходження сучасного західного озброєння".

Читайте також:

Раніше речник Європолу Яп Оп Ген Оорт заявив, що були нібито зафіксовані випадки торгівлі на чорному ринку вогнепальною зброєю та товарами військового призначення з України.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube