Чеченський батальйон: Відтягнути на себе увагу може лише Ахіллесова п’ята Росії – Північний Кавказ

4

Чеченський батальйон: Відтягнути на себе увагу може лише Ахіллесова п'ята Росії – Північний Кавказ

Прессекретар чеченського батальйону імені Шейха Мансура Іслам Белокієв вважає, що лише ситуація в Чечні, на Північному Кавказі, може відтягнути на себе частину російських військ.

"Є народи на території РФ, які б хотіли незалежності — це Північний Кавказ. Це Ахіллесова п'ята Росії. Найбільше, хто хоче незалежності — це ті, хто відчув на собі війну. Це чеченці, дагестанці, інгуші. Сьогодні потрібно з ними працювати — це історичний шанс, щоб від'єднатися та боротися за незалежність. Потрібна інформаційна підтримка, підтримка Заходу, в тому числі й України. Треба підіймати архіви, показувати людям, що їх завжди пригнічували", — пояснив він під час ефіру на "Еспресо", пише ZN.UA, інформує UAINFO.org.

За його словами, відсутність такої роботи — велика помилка, позаяк народи, які вже було згадано, не довіряють РФ.

"Північний Кавказ — це та територія, яка найбільше чинить опір російській пропаганді. Більшість не вірять, тому що говорить РФ. Чеченці, дагестанці, інгуші в більшості своїй не вірять. Ми саме для цього і працюємо, щоб показати їм всю правду. Треба ще працювати з ними", — закликав Белокієв.

Читайте також: ЗСУ знищили вже 41 170 російських військових

Він також переконаний, що для України життєво важливим питанням є визнання Ічкерії.

"Лежить цей законопроєкт десь про визнання Ічкерії, і ніхто його не розглядає. Це життєво важливо для самих українців. Ніхто в Росії не здатен відтягнути на себе частину російських військ, окрім Північного Кавказу, і зокрема Чечні, але її чомусь не визнають", — підсумував Белокієв.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube