«Це було важке рішення». Оля Полякова відправила 10-річну доньку вчитися у Великій Британії

3

"Це було важке рішення". Оля Полякова відправила 10-річну доньку вчитися у Великій БританіїПолякова відправила молодшу доньку вчитись у Лондоні (Фото:polyakovamusic/Instagram)

Українська співачка Оля Полякова зізналася, що відправила 10-річну доньку навчатися у Великій Британії.

Про це артистка розповіла у програмі ЖВЛ, додавши, що обрала для молодшої доньки школу у Лондоні з проживанням. Полякова зізналася, що це було непросте рішення, інформує UAINFO.org з посиланням на НВ.

«Це школа boarding, коли навчання разом із проживанням. Школа зробила нам безпрецедентну знижку, бо хотіли українського студента. Її потрібно буде навідувати раз на три тижні. Це було дуже важке рішення, оскільки Аліса моя, мамина донечка. І вона навіть ще спить зі мною разом до цього дня. Аліса сказала: Мамо, не віддавай мене туди. Однак я сіла з нею, поговорила, розповіла, що мені треба працювати, я мотаюся. Що я так зможу заробити гроші, допомогти країні. Тільки десь за кордоном, тут заробляти немає можливості», — зізналася співачка.

Читайте також: Росіяни намагалися зірвати концерт Полякової в Ізраїлі: співачка швидко поставила їх на місце

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

Читайте також: Андрій Данилко прокоментував поведінку Алли Пугачової та мовчання Лорак і Корольової

Полякова також спростувала інформацію про те, що її старша дочка Марія відмовилася від навчання у британському виші через хлопця. Співачка заявила, що і молодша, і старша донька навчатимуться у Лондоні.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube