«Біжіть, поки є час»: радник міського голови Маріуполя закликав мешканців міста якнайшвидше евакуюватися

6

Андрющенко закликав мешканців Маріуполя залишити місто / фото ua.depositphotos.com

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко закликав маріупольців, які залишаються в окупованому місті, евакуюватись.

Про це Андрющенко написав у своєму Telegram-каналі, нформує UAINFO.org.

"Дорогі маріупольці, що залишаються в місті в надії на покращення. У вас зберігається не так багато часу, аби покинути місто та опинитись в цивілізованих умовах та безпеці… Шлях додому. Другий тиждень окупанти відкрили канал евакуації в Запоріжжя. Так, вони прикривають власні військові маневри — ви самі бачите колони техніки, що рухаються через місто. Але поки є шлях — користуйтесь. Другої нагоди може не бути", — наголосив він.

Андрющенко пояснив, чому необхідно залишити місто. Серед причин, зокрема, зруйнована інфраструктура, яку неможливо відновити до зими, що означає відсутність газопостачання та теплопостачання, проблеми з водою та електрикою.

Читайте також: "Повільно, але впевнено". У ОК Південь розповіли про просування українських сил на півдні України

Також, зазначив він, у місті не працюють медзаклади, бо немає лікарів, а обладнання розікрали.

"Безпека. Не таємниця, що поліція окупантів працює: а) на окупантів, б) в зв’язці з злочинцями… Поліція окупантів — це не про безпеку, а про заробіток. То дуже швидко в місті набере потужності третя сила – криміналітет", — додав Андрющенко.

Крім того, за словами радника мера Маріуполя, на півдні країни вже триває контрнаступ.

"До того ж зброя наших партнерів дістає вже глибоко в тил ворога. А ви зараз саме тил ворога. Ви бачите, як окупанти розміщують склади, бази та казарми серед ваших будівель. Все це — мішень. А ви — поруч, тому що ви живий щит для росіян. В разі влучання в склад БК страждають квартали поруч від детонації снарядів. Не наражайте себе на небезпеку", — підкреслив Андрющенко.

Читайте також: HIMARSи творять з російською армією абсолютно страшні речі, – експерт

Також він зазначив, що восени окупаційна влада планує офіційно розпочати мобілізацію в Маріуполі.

"Всіх без виключення. І це не українська мобілізація, де потрібен досвід та військова спеціальність. Тут потрібне гарматне м’ясо. Тому біжіть, поки є час", — наголосив радник.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube