Білорусь поки не воюватиме: у ГУР оцінили загрозу наступу армії Лукашенка

11

Білорусь поки не воюватиме: у ГУР оцінили загрозу наступу армії Лукашенка

Загроза вторгнення білоруської армії на територію України, з військової точки зору, зберігається. Однак наразі пряма участь Лукашенка у війні малоймовірна.

Про це в інтерв'ю Військовому телебаченню повідомив заступник голови Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький, пише УНІАН, інформує UAINFO.org.

"На сьогодні прямої загрози (з боку Білорусі — ред.) немає, тому що не створено угрупування військ, не розгорнута система управління цим угрупуванням. Це саме основний елемент того, що йде безпосередня підготовка до бойових дій", — пояснив він.

Читайте також: Білоруси масово почали отримувати повістки до військкоматів

Але перебування біля кордону семи батальйонів сил Білорусі спонукає українське командування діяти адекватно, посилювати розвідку. "А це відволікає ресурси та засоби від нашого східного фронту", — констатував Скібіцький.

"Крім того, постійне переміщення військ спрямоване на те, щоб тримати нас в напрузі. Відпрацьовуються окремі елементи, тактичні епізоди можливих наступальних дій саме з території Білорусі", — зазначив представник Головного управління розвідки.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube