Білорусь на кілька днів обмежила польоти від Мінська до кордону з Україною

7

Також сьогодні до Білорусі прилетіли два російські військові транспортні літаки Ан-124.

Влада Білорусі ввела обмеження польотів над Мінськом, Брестом, півднем Мінської області, а також частково Могильовською і Гомельською областями.

Як повідомляє моніторингова група "Беларускі Гаюн", ця зона обмежень є додатковою до вже введеної на півдні Білорусі, і яка діятиме до 7 жовтня 2022 року, інформує UAINFO.org.

"Нове обмеження вводиться з 11 по 14 липня 2022 року. І не поширюється на авіацію ЗС РБ, Держприкордонкомітету РБ і літаки, які виконують рейси в Національний аеропорт "Мінськ", а також аеропорти Гомеля і Бреста", — сказано в повідомленні.

Також наголошується, що нова зона обмежень зачіпає ті райони, де сьогодні вночі працював літак дальнього радіолокаційного виявлення (ДРЛВ) А-50.

Крім цього "Беларускі Гаюн" також повідомляє, що сьогодні вдень на військовий аеродром у Мачулищах, що неподалік Мінська, прилетіли два російські військові транспортні літаки Ан-124.

Один із цих бортів на початку березня привозив до Білорусі ракети для комплексу "Іскандер".

Читайте також: Загроза вторгнення Білорусі: Жданов попередив про заряджені "Іскандери" та перекидання військ

"О 12:20 в Мачулищі прилетів літак Ан-124 ВКС РФ. Варто нагадати, що цей літак із бортовим номером RA-82013 раніше неодноразово був помічений в Білорусі… О 13:45 в Мачулищі прилетів ще один Ан-124 RA-82014 ВКС РФ. Обидва борти знаходяться там досі", — сказано в повідомленні.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube