Арестович заявив, що у Генштабі ЗСУ викрили російського шпигуна

36

Арестович заявив, що у Генштабі ЗСУ викрили російського шпигуна

У Генеральному штабі Збройних сил України працював співробітник, який виявився шпигуном РФ. Ворожого найманця викрили і вже затримали українські спецслужби.

Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович в інтерв'ю "Фейгін Live", пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

За його словами, крім цього агента було викрито ще кількох шпигунів, які не причетні до роботи Генштабу. Відомо, яке завдання перед ними ставили куратори.

"Один із російських шпигунів – співробітник головного управління Генштабу ЗСУ. У тих товаришів було завдання збити пасажирський літак на території РФ або Білорусі. Після цього Кремль мав звинуватити українську сторону", – розповів Арестович.

Читайте також: Арестович дав прогноз, що чекає на Україну влітку і коли будуть запеклі бої

Про цю провокацію стало відомо напередодні. Радник глави ОП говорив, що її шпигуни мали здійснити нібито за допомогою українського озброєння. Зокрема, із переносних протизенітних ракетних комплексів (ПЗРК) наших військ. Його зловмисники планували "дістати" через волонтерів, для чого почали входити в їхню довіру, ділячись реальними даними про пересування військ РФ, проте чомусь "видавали координати кадировців".

"Є три складові цієї історії, які описують все, що відбувається у російській армії. Перше – збити пасажирський літак, друге – обдурити керівництво, третє – здати кадировців", – підсумував Арестович.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube