Арестович розповів, чому Росія не поспішає оголошувати про приєднання Херсонщини

27

За словами радника голови Офісу президента України, між ФСБ і ГУР виник конфлікт у спробі поділити награбоване.

Федеральна служба безпеки і Головне управління розвідки Росії конфліктують між собою. Зараз вони ділять награбоване майно, яке вивезли з Херсонщини. Ось чому РФ не поспішає оголошувати про незаконне включення області до свого складу.

Такою думкою у коментарі виданню "24 канал" поділився радник голови Офісу президента України Олексій Арестович, інформує UAINFO.org.

"Вони [ФСБ і ГУР — прим.] сперечаються за "віджату" українську власність — Херсонську область. Зокрема, ділять сільськогосподарську техніку, зерно і навіть автобуси, адже це багато грошей. Вони багато чого вже поділили і будуть ще це робити", — повідомив Арестович.

Далі радник голови ОП пояснив, чому в Кремлі так швидко відреагували на заяву окупаційної адміністрації Херсонщини про готовність увійти до складу РФ. За словами Арестовича, анексія дорівнює ескалації, а це — великі неприємності для Росії. При цьому Путін дав зрозуміти, що РФ хоче уникнути глобальної війни. Тому Пєсков так швидко виступив з коментарем про необхідність все зробити "легітимно, як у випадку з Кримом".

"І тут якийсь дурень самопроголошений вилазить і робить міжнародну заяву величезного масштабу. Йому відразу "дали по шапці", що народ повинен вирішувати. Тому відразу з'явився із заявою Пєсков", — продовжив Арестович.

За словами радника керівника ОП, в Росії є сценарій приєднання Херсонщини. Він розглядається як крайній і точно не головний. А що стосується так званого "референдуму", то зараз ознак його підготовки немає.

"Останнє вкидання було, що це ["референдум"] перенесли на 15-18 травня, але підготовки немає. Крім того, вплинули і такі заяви, їх почали відразу "гасити" на рівні Кремля", — підсумував Арестович.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube