Арестович прокоментував заборону на поїздки по країні без дозволу військкоматів. ВІДЕО

7

За його словами, все "буде переграно в розумні рамки".

Радник голови Офісу президента України Олексій Арестович прокоментував рішення Генерального штабу про заборону військовозобов'язаним українцям залишати місце проживання без дозволу військкоматів.

В ході розмови з російським правозахисником Марком Фейгіним він згадав слова французького дипломата де Талейран-Перигора: "Війна — занадто серйозна справа, щоб довіряти її військовим", інформує UAINFO.org.

"Президент вже виступив і підвів риску під цією справою… Завтра доповідають Міністр оборони, начальник Генштабу і Головком з приводу цієї ініціативи (…) Все буде переграно в розумні рамки. Україна — вільна країна, тут не можна людям нав'язувати, потрібно розмовляти", — сказав Арестович.

За його словами, не може бути, щоб "прийоми і способи постановки на військовий облік руйнували економіку і соціальні зв'язки".

Читайте також: Арестович: Лисичанск мы вернем. Они, свое спущенное в могилу "величие" – нет. Хватит ныть и выше нос

"За що ми тоді воюємо, вибачте?"- додав Арестович.

Нагадаємо, що раніше Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що військовозобов'язані, які планують виїзд за межі своїх районів і областей, у воєнний час повинні отримати дозволи у територіальних центрах комплектування.

Читайте також: Арестович рассказал, как ВСУ будут освобождать Херсон​​​​​​​

Після цього в Генштабі пояснили, що для виїзду за межі областей військовозобов'язані повинні отримати дозвіл у територіальному центрі комплектування та соцпідтримки.

Дану ініціативу багато українців серйозно розкритикували.

Президент Володимир Зеленський зажадав від Генштабу доповісти йому про ситуацію і не приймати таких рішень без його відома.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube