Антитіла випустили англомовну версію хіта Hello, що стане саундтреком до документального фільму BBC. ВІДЕО

3

Гурт Антитіла випустив англомовну версію пісні Hello (Фото:@Антитіла/Facebook)

Гурт Антитіла, лідер і учасники якого зараз захищають Україну зі зброєю в руках, випустили англомовну версію свого хіта "Hello", що вийшов три роки тому.

Англомовна версія пісні "Hello" стане саундтреком до документального фільму міжнародної служби BBC про гурт "Антитіла" та війну в Україні "Frontman — Frontline", пише НВ, інформує UAINFO.org.

«Ми створили англійську версію пісні Hello майже одночасно з українською. Та нова реальність змусила переосмислити цю пісню, тому протягом війни в Україні у неї з’явилася нова лірика. Слова створювалися на передовій.

Сьогодні композиція набула інших сенсів, якими ми хочемо поділитися зі світом. Цією піснею ми кричимо словами про справедливий, в першу чергу для України мир, а також про ті незворотні наслідки, які спричинить війна, якщо людство не зупинить агресора.

Читайте також: Ми тут не заради туги і плачу: Тарас Тополя розповів, як військові ставляться до життя мирного населення під час війни

З глибоким переконанням, що ці переживання близькі кожній людині на нашій планеті, кожній людині, яка хоче, щоб життя, мир і справедливість восторжествували, ми написали цю пісню як звернення до людства. Ми звертаємося до кожного громадянина вільного демократичного світу і впевнені, що нас почують", — ділиться лідер гурту Антитіла Тарас Тополя.

Фільм вийде спочатку на спеціальній платформі BBC iPlayer, а потім також на каналах BBC News. Мета фільму розповісти жителям Сполученого Королівства та світу про творчість, життя гурту Антитіла до і під час війни, а також про військову службу на передовій.

У відеокліпі використані кадри з версії 2019 року, режисером та виконавцем головної ролі в якій став соліст гурту Detach — Олексій Веренчик. Кліп містить також нові кадри, що були зняті в Харківській області, де зараз служать музиканти.

Читайте також: Зірка "Кріпосної", який воює в складі ЗСУ, розповів про найскладніші моменти на фронті

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube