Андрій Данилко вперше виступив на сцені не в образі Сердючки

2

Андрій Данилко вперше виступив на сцені не в образі Сердючки

Український виконавець Андрій Данилко, відомий як Вєрка Сердючка, вперше виступив без сценічного образу. У Ризі (Латвія) 17 вересня артист з командою дали благодійний концерт, де шоумен вирішив здивувати шанувальників. До речі, в звичайному одязі з ним вийшла і сценічна мама Сердючки Інна Білоконь.

Сам співак підтвердив, що з'явився на сцені без помпезного костюму вперше. Відео на платформі Instagram розмістили глядачі, яким вдалося побачити перевтілення, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Майже все шоу пройшло у звичному для співака та його фанатів образі. Артист виконав свої відомі хіти, потанцював з шоу-балетом та кричав антивоєнні заклики.

Читайте також: "Ось вам, а не Херсон!" Андрій Данилко показав дулю російським військовим

Однак перед виконанням свого треку Dancing Lasha Tumbai, який тепер звучить як Russia Goodbye, українець побіг за сцену, щоб швидко змінити образ на буденний – футболка, темні штани, чорна кепка та маска на підборідді.

"Ніколи так швидко не переодягався. Я вперше це роблю. Тільки завдяки вам. Russia Goodbye!" – крикнув артист, після чого заспівав хіт.

На табло та футболках танцівників можна було розгледіти нецензурні антивоєнні лозунги, проте шанувальники високо оцінили і концерт Андрія Данилка, і його перевтілення.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Egija Muza (@egijamuza)

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube