Анатоліч пообіцяв особисто не допустити повернення Стужук, Тодоренко та інших зрадників в Україну після перемоги

7

Анатоліч пообіцяв особисто не допустити повернення Стужук, Тодоренко та інших зрадників в Україну після перемоги

Відомий український телеведучий Анатолій Анатоліч відреагував на скандальну заяву блогерки Софії Стужук, котра виправдала росіян за масований обстріл України 10 жовтня. Артист запевнив, що виступає проти повернення на батьківщину таких зрадників.

Українець пообіцяв більше не ігнорувати проросійських знаменитостей, які замовчували чи підтримували війну. Відповідний коментар пролунав у його Instagram-stories, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Ознайомившись зі словами блогерки-мільйонниці Стужук, Анатоліч пригадав, що до повномасштабної війни байдуже ставився до проживання проросійських зірок в Україні та їхніх гастролей.

Так, наприклад, він не реагував на протести проти концертів Басти і навіть припускав, що виганяти його з України було надто жорстоко. Проте тепер позиція українця кардинально змінилася.

Читайте також: Не на полі бою. Відомий український музикант припустив, як закінчиться війна

"Якщо Софія Стужук, Регіна Тодоренко, Жанна Бадоєва, Анна Сєдакова, якщо хтось з цього непотребу вирішить повернутися до України після нашої перемоги, я буду особисто робити все, щоб вони покинули якомога швидше цю країну. Я вам зараз офіційно про це заявляю. Можете їм передати це миле відео біля київських дерев", – заявив ведучий.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube