Алла Пугачова попросила надати їй статус іноагента, як і Максиму Галкіну

3

Алла Пугачова попросила надати їй статус іноагента, як і Максиму Галкіну

Крім цього, співачка вперше засудила війну Росії проти України, назвавши її виконанням "ілюзорних цілей".

Російська співачка Алла Пугачова різко відреагувала на цькування свого чоловіка Максима Галкіна у РФ. Гумориста визнали "іноагентом", а тепер сама артистка звернулася до уряду країни-агресора. На своїй сторінці в Instagram Пугачова заступилася за чоловіка і написала, що її теж варто зарахувати до "лав іноагентів", інформує UAINFO.org.

Читайте також: "Совістю не торгую": Максим Галкін відреагував на включення до списку "іноагентів"

Крім цього, співачка вперше засудила війну Росії проти України, завуальовано назвавши її виконанням "ілюзорних цілей". Досі Алла Пугачова не коментувала відкрито вторгнення РФ в Україну, проте ситуація з чоловіком, мабуть, змусила її перервати мовчання та підтримати Максима Галкіна, який виступає проти війни.

"Звернення до Мін'юсту РФ. Прошу зарахувати мене до лав іноагентів моєї улюбленої країни, бо я солідарна зі своїм чоловіком, чесною, порядною і щирою людиною, справжнім і непідкупним патріотом Росії, бажаючим Батьківщині процвітання, мирного життя, свободи слова і припинення загибелі наших хлопців за Ілюзорні цілі, які роблять нашу країну ізгоєм і обтяжують життя наших громадян", — написала співачка.

Читайте також: "Все разведки мира мне платят миллионы", – Макаревич присвятив жартівливу пісню своєму статусу "іноагента" РФ. ВІДЕО

Зазначимо, що на Instagram Алли Пугачової підписано майже 3,5 млн користувачів. У коментарях до посту багато хто з них висловив захоплення заявою та подякував співачці за щирість і чесність.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey)

Нагадаємо, чоловіка Пугачової, російського гумориста Максима Галкіна, в Російській Федерації 16 вересня внесли до списку осіб, які виконують функцію іноземного агента. Як підставу зазначили нібито "іноземне фінансування" з боку України та заняття політичною діяльністю.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube