«Аерофлоту» незабаром доведеться розбирати свої літаки на запчастини, – Bloomberg

27

"Аерофлоту" незабаром доведеться розбирати свої літаки на запчастини, – Bloomberg

Флагманський російський авіаперевізник "Аерофлот" через санкції найближчим часом зіткнеться з дефіцитом запчастин для своїх літаків Boeing та Airbus. Очікується, що вже за три місяці він може почати розбирати деякі літаки на запчастини.

Як пише Bloomberg, замінити продукцію Boeing та Airbus російськими літаками компанії щонайменш найближчим часом не вдасться, інформує UAINFO.org з посиланням на Корреспондент.net.

"Переважна більшість літаків "Аерофлоту", а це понад 350, є моделями Airbus або Boeing і стикаються з дефіцитом деталей. За оцінками експертів компанії IBA, що спеціалізується на бізнес-аналітиці в галузі авіації, "Аерофлоту" за три місяці доведеться почати розбирати частина своїх літаків на запчастини – аби підтримувати свій флот у працездатному стані", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Музейні експонати. Через санкції заходу РФ підніме у небо застарілі радянські літаки

При цьому наголошується: російська компанія не лише втратила доступ до запчастин для своїх літаків, але й була вимушена різко скоротити закордонну маршрутну мережу. Так, якщо на початку розв'язаної Росією війни вона виконувала польоти до 56 країн, то станом на середину травня літала лише до 13 країн.

"В найближчому майбутньому "Аерофлот" буде здебільшого авіакомпанією, що працює на внутрішньому ринку. Це дзеркало для російської економіки загалом, тепер відрізаної від економічної системи, яку очолює Захід", – резюмували аналітики.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube