30 демократів закликають Байдена до прямих переговорів з Путіним

6

30 демократів закликають Байдена до прямих переговорів з Путіним

Група з 30 конгресменів лівого крила Демократичної партії США закликала президента Америки Джо Байдена кардинально змінити свою стратегію щодо війни в Україні та вести прямі переговори з Росією.

Лист, надісланий групою конгресменів до Білого дому в понеділок, як пише The Washington Post, може чинити тиск на Байдена, повідомляє УНІАН, інформує UAINFO.org.

У листі 30 демократів закликають очільника американської держави поєднувати безпрецедентну економічну і військову підтримку, яку США надають Україні, з "попереджувальним дипломатичним поштовхом", подвоївши зусилля з пошуку умов для припинення вогню.

Читайте також: Пригожин залучив Гіркіна до створення військової структури, яка загрожує Путіну, – ISW

Демократи особливо стурбовані тим, що США не ведуть регулярний діалог з Росією для припинення затяжної війни, яка призвела до загибелі тисяч людей і до переміщення 13 мільйонів осіб.

Ліберальні демократи зазначають, що катастрофічні наслідки війни все більше відчуваються далеко за межами України, в тому числі у вигляді зростання цін на продукти харчування і газ у США і стрибків цін на пшеницю, добрива і пальне. Також вони згадали про небезпеку ядерного удару з боку Москви.

Представник Білого дому Джон Кірбі, відповідаючи на лист законодавців, сказав, що адміністрація "цінує їхню дуже вдумливу заклопотаність", але повторив, що українці повинні відігравати ключову роль в будь-яких дипломатичних ініціативах.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube