Вже завтра температура повітря в Україні суттєво знизиться – синоптикиня

107

З найближчої перспективи сьогодні у багатьох областях України – найтепліший день. Бо вже завтра, 14 вересня, Україну перетинатиме холодний атмосферний фронт і температура повітря суттєво знизиться.

Протягом 14-15 вересня у західних областях, на Півночі, на північному сході, у більшості центральних областей очікується максимально +17+23 градуси.

Дощі, переважно невеликі, пройдуть на Заході, Півночі та у Центрі. До кінця доби 14-го вересня можуть досягнути Одещини та Харківщини.

Читайте також: Disney показали, як перетворюють Анджеліну Джолі у Малефісенту. ВІДЕО

У південній частині та на Сході ще втримається суха тепла погода з денною температурою повітря +24+28 градусів.

Вітер стане вже північно-західним та поривчастим, подекуди навіть сильним, до 15-18 м/с.

У Києві прийдешня синоптична перспектива – дуже цікава. Найближчої ночі та завтра вранці у столиці пройде дощ, вдень у суботу прояснить, у неділю – без істотних опадів. Проте, оскільки ми опинимося вже в тилу фронту, Київ опиниться у прохолодному повітрі: впродовж 14-15 вересня передбачається близько +20 градусів.

У понеділок тепло спробує реабілітуватись, до +23, +24 градусів, проте вже у вівторок похолодання ще сильніше натисне на столицю. Стовпчики термометрів поповзуть вниз, нижче +20 градусів, разом із поривчастим вітром.

Читайте також: Як зросла середня температура в Україні за останні 100 років – дослідження The Washington Post

Тому ще раз нагадую, що сьогодні – один з найкомфортніших днів з найближчої метеорологічної перспективи.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube