У Дрогобичі попереджають про можливість нових руйнувань у будинку, де стався обвал

44

Уцілілі під’їзди будинку, який обвалився в Дрогобичі Львівської області, можуть будь-якої миті зазнати подальшого руйнування. Про це сьогодні, 13 вересня, на пресконференції повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, повідомляє УНН.

Читайте також: Трагедія в Дрогобичі: під завалами зруйнованого будинку виявлено тіла 8 загиблих, серед них одна дитина – ДСНС

"В інших під’їздах іде подальше руйнування, тріщини збільшуються. Є попередня думка, що можливий раптовий обвал будівлі. Тому було прийняте рішення огородити будинок і не пускати мешканців", – сказав Лозинський.

За його словами, тривають обстеження. Для офіційної версії обвалу потрібні рішення геологів, що досліджують землю та хімічний склад води. А також тривають експертні роботи з визначення міцності і стійкості будинку.

Читайте також: Картковий будинок у Дрогобичі. Пошук живих і винних

"Після цих висновків зроблять узагальнений. Потім буде складений перелік потреб щодо вартості закупівлі помешкань людям. Орієнтовно, на сьогодні, висновки будуть за два тижні", – повідомив Лозинський.

Видання нагадує, що з резервного фонду обласного бюджету Львівської області для постраждалих внаслідок обвалу будинку у Дрогобичі виділили 1,3 млн грн.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube