Роспропагандист уже кілька днів вільно гуляє Києвом із московськими попами. ФОТО

42

Це Боря. Боря Корчевніков. Російський пропагандист. Він же колись улюблений для багатьох персонаж Ілля Синіцин із серіалу "Кадетство".

Але наразі Боря підтримує агресію Росії проти України. І вже не один рік обливає брудом Україну.

Боря тусить у Києві вже кілька днів. А СБУ цього чомусь не помічає.

Читайте також: Зеленський робить помилку, яка може обернутися для України трагічною поразкою

Ще 2014-го року Борю внесли до списку людей, яким заборонено в'їзд до України. Та Боря однаково в українській столиці. Фоткається на Майдані… На Майдані, про який Боря з ефірів російських телеканалів казав, що Революцію гідності спонсорує Америка. Події на Майдані він називав "Маскі шоу" й у своїй програмі намагався розкрити питання – "в чиїх руках Україна"? Говорив про "голодні бунти" та про "американські політтехнології". Також розповідав у своїх програмах про "український слід" у вбивстві Бориса Нємцова. А ще незаконно їздив до окупованого Росією українського Криму…

Можливо, Боря такий сміливий зараз у Києві, бо минуло п'ять років, і санкцій проти пропагандиста вирішили не продовжувати. Виникає питання: а чи були підстави не продовжувати заборону на в'їзд людині, яка вела підривну діяльність проти української держави?

А проте Боря в Києві – тусть зі священниками. Зокрема із переможцем "Голосу країни" Олександром Клименко, якого героїзували та прославляли десятки українських ЗМІ.

Читайте також: Віра Зеленського не витримає випробування реальністю – Портников

А ще Боря настільки знахабнів, що збирає гроші на картку російського "Сбербанка" для ремонту будівлі на території української Києво-Печерської лаври. І це вже в мене питання до лаври: який бізнес вони мають із російським пропагадистом? Можливо, це ще й пов'язано з тим, що Борю призначили керівником російського православного телеканалу "Спас"… І це ще один тривожний дзвіночок…

Дуже чекаю на реакцію Служби безпеки України.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube