Огляд блогосфери від UAINFO. 27 вересня 2019

39

Шановні читачі, до вашої уваги – традиційна добірка найцікавішого зі світу блогосфери за сьогодні, 27 вересня

Ринок землі: Зеленський фактично вперше має справу із темою, яка загрожує його Священній Рейтингоносності

Пан Паніотто наголошує, що на результати могло дуже вплинути формулювання. Любов до Зеленського – це почуття ще свіже і палке, і, звісно, одна річ спитати, чи ви проти продажу землі, а інша – чи ви проти доручення Зеленського. Але, водночас, зверніть увагу: навіть за всієї цієї шаленої любові все-таки – 52 %. А потенційно, як показано вище – і понад 70 %.

Оприлюднили повне ВІДЕО скандальної поведінки Мендель

Журналісти проекту "Схеми: корупція в деталях" продемонстрували, як прессекретарка Володимира Зеленського Юлія Мендель перешкоджала журналістову Сергієві Андрушку поставити запитання президентові.

Ліцензія 112-го: усе було незаконно з самого початку

Ліцензія 112-го телеканалу. Нацрада не продовжила ліцензію 112-му телеканалу. Це за те, що вони грають на боці Кремля? Ні, тут зовсім інша історія. Ліцензії, які втрачає 112-й, видавалися пятьом компаніям на те щоб вони створили 5 окремих (!) місцевих телеканалів. Саме це вони обіцяли зробити на конкурсі. До речі, на цьому конкурсі виграли фірми "пустишки", а справжні сильні компанії програли і досі судяться в Європейсьму суді.

Без МВФ мы не сможем пройти следующий год – Фурса

Украина может протянуть без МВФ 3-6 месяцев. Потом без программы, без сотрудничества с Фондом, нас ждут большие экономические неприятности. И логично было бы предполагать, что выбора нет. И мы обречены на сотрудничество. И пока МВФ не хлопнул дверью. Пока сохраняется конструктивный диалог. И пока Фонд просто ждет, что Украина сделает свою домашнюю работу. МВФ нуждается в гарантиях, что красные линии никто переходить не будет. Что переговоров с Коломойским нет и не будет. И что независимость Национального Банка незыблема.

Адвокат Трампа заявив про прямі докази впливу України на вибори в 2016 році

"Урок для чесних. Ніколи не висувайте звинувачень, грунтуючись на чутках. Я не робив так, коли були представлені звинувачення України в незаконному впливі на вибори 2016 року. Я отримав прямих свідків, відеоматеріали і компрометуючі документи, щоб це довести. Дивіться і чекайте!", — написав Джуліані.

Олег Винник угодил в базу "Миротворца"

Отмечается, что артист стал участником российской пропагандистской антиукраинской акции " ВСЕММИР", направленной на перекладывание ответственности развязанной Россией (страна-агрессор) войны на Украину.

Валетов: Вангую, что импичмента не будет

В самой могущественной стране мира, один из самых влиятельных людей мира, богатый, эксцентричный, безбашенный, вынужден оглядываться на оппозицию, журналистов, Конгресс, Сенат, суды, комиссии по расследованию… Ему угодить под процедуру импичмента – недельный вопрос. Он обязан-вынужден обнародовать стенограммы разговоров, потому что даже Президент США должен держать ответ за свои действия перед народом и системой сдерживаний и противовесов, какую, собственно, и представляет из себя политика Соединенных Штатов.

Українська хіп-хоп виконавиця Alyona Alyona опублікувала новий кліп

Про це хіп-хоп виконавиця і розповість у новому відеокліпі на сингл, який увійде до її другого альбому. "Завтра" – вже одинадцятий ролик за рік існування проєкту Alyona Alyona.

12 порад, які допоможуть зміцнити імунітет

Ми часто чуємо фразу "зміцнення імунітету". Але що означає зміцнити імунітет? Перш за все – змінити стиль свого життя.

Експерти ЦГЗ радять ввести у своє життя 12 корисних звичок для здорового імунітету:

1. Вживайте овочі та фрукти.

2. Збагачуйте свій раціон.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube